Bilgilendirme

Son günlerde yazılı basında ve medyadaki haberlere konu olan Propofol ( Dormofol ) adlı ilaç kliniğimizde kullanılmamaktadır. ( 14 yıldır hiç kullanılmamıştır ) Endoskopik işlemlerimizde klasik Dormicum - Aldolan - Anexate kullanılmaktadır. ( 14.01.2020 )

27 Mayıs 2019 Pazartesi

Uzm Dr Yusuf Çolak Muayenehane, 0212 521 02 02, Akademi Gastroenteroloji Merkezi Uzman

Akademi Gastroenteroloji Merkezi İstanbul  Fatih te 2006 yılında kurulmuş olup , o tarihten  günümüze kesintisiz olarak gastrointestinal hastalıklar  ve  gastrointestinal sistem endoskopisi  konusunda  halkımızın hizmetindedir.

  Temel amacımız halkımıza uygun fiyatlı, kolay erişilebilir, hızlı  ve  güvenilir  gastrointestinal sistem endoskopisi  hizmetini    bilimsel  , hijyenik, temiz  ve huzurlu bir ortamda sunmaktır.beylikdüzü kolon kanseri, beylikdüzü yemek borusu kanseri, beylikdüzü özofagus kanseri, beylikdüzü ülseratif kolit, beylikdüzü crohn, beyoğlu endoskopi merkezi, beyoğlu gastroenteroloji uzmanı, beyoğlu endoskopi uzmanı, beyoğlu hepatoloji uzmanı, beyoğlu endoskopi doktoru, beyoğlu endoskopi tıp merkezi, beyoğlu endoskopi çekimi